Gta 5 xbox vs ps

Na jaké konzoli je podle vás gta 5 v lepší grafice ja osobně hraju na xbox gta 5ku jaky mate nazor vy ?
Doplňuji:
Reezo na pc to bude za pul roku mužeš si to dokonce predobědnat. :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Kura

Xbox 360

Nejlepsi to bude na PC. Konzole jsou omezeny. Samozrejme mam na mysli herni PC a ne kancelarsky.
Sorry.
🙂
Anketa neni objektivni.

Godxon 1

Xbox 360

Psychotic

Xbox 360

Všechny multiplatformovky jsou na Xko o chlup lepší. Samozřejmě jen při přímém srovnání, ve skutečnosti ten rozdíl nepoznáš.

to Kura: Na PC to není a ne každému se chce rok čekat kvůli lepší grafice.

Reezo

Ps 3

Já osobně, když jsem zjistil, že je to jen na konzole tak se mi chtělo skoro brečet 🙂
Taková škoda, to dát na konzole dyť se na tom nedá hrát nic jiného krom bojovích her… 🙂 nedokážu si představit GTA na konzoli a celkem mě to i zklamalo.

Reezo

půl roku je dlouhá doba a pak už nebudu mít zájem o to 🙂 Za půl roku tu budou zajímavější tituly 🙂