Funguje solární odpuzovač krtků?

Příp.jaké jsou Vaše zkušenosti?

Odpovědi
anonym

Solární odpuzovač krtků je ideální pro bezpečné vypuzení krtků, hrabošů, hryzců a jiných neoblíbených hlodavců. Solární odpuzovač krtků funguje na principu šíření nízkofrekvenčních vln pod zemí (účinná plocha je až 500 m2, v závislosti na vlastnostech půdy může být i vyšší, frekvence 400 – 1000Hz), vibrace se opakují každých 40 sekund.Samoz­řejdmě

Jarmila

Tohoto skvělého pomocníka už máme pár let. Na ploše cca 460 m2 je jeden uprostřed zahrady a od doby, co jsme ho zapíchli do země, už nevíme, co je krtek. Funguje bez chyby.