Avatar uživatele
slavie

Jak na krtka?

Poradí mě někdo,jak se zbavit krtka?A je dobré na trávu kravské hnojivo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5304 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lencis

Nám se osvědčil naftalín, co nejdřív rozhrabat hromádky a hluk… diskotéka na zahradě nás zbavila krtků na hodně dlouho 😁

Trávník nehnojíme, takže na druhou otázku nedokážu odpovědět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Já použil „odpuzovač krtků“, asi je to ten co je v TV magazinech v tech zasilkových obchodech, měl jsem to z velksoskladu, nějaká druhá jakkost, měl jsem 3 a fungovaly jen 2, později jen jeden. Nahoře je solární panel, ale funguje i v noci. Asi co 25 vteřin se ozve 3 vteřinové pípnutí. Není to moc hlasité. V okruhu asi 10 metrů je od krtka klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sami08

Biologické metody
Sázení pryšce křížmolistého (Euphorbia lathyris) prý odpuzuje krtky, protože výlučky z kořenů mají odpuzující účinek. Zvuková zařízení V blízkosti nor mohou být umisťována elektronická nebo mechanická zařízení, která vydávají zvuky nebo vibrace, aby odpuzovala krtky. Ta mohou být účinná na velkých plochách, ale často jen způsobí přesun krtků na jinou plochu. Jak se zbavit krtka Jsou k dispozici pasti na chytání živých krtků, které by měly být používány se stejnou opatrností, aby se zabránilo kontaminaci lidským pachem. Měly by být kontrolovány aspoň jednou denně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kulas

Zdravím všechny, já jsem krtka nezabil, zahradu opustol dobrovolně, ikdyž nerad. Použil jsem NAFTALÍN. Mají ho třeba tady: http://www.unishop­.cz/ishop/index­.php?a=detail&d=514
Karel

před 5079 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek