HZK

Co je lepší na holení frézka nebo planžeta…?

Odešel mi planžetový holící strojek, po 7 letech. Nyní uvažuju co dál.
Je lepší frézka? Máte zkušenosti s obojím?
Neptám se na jiné druhy holení.
Je frézka rychlejší? Jak je to s ostřím toho holícího ústrojí?

Odpovědi
cochee

Jednomu vyhovuje to, druhému ono. Vím, že frézka časem probrousí to vstupní „sítko,“ či jak to nazvat, ale tím neříkám, že planžeta neudělá totéž, jen s ní nemám zkušenost. Ale to budeš vědět asi sám, kolikrát jsi to ty měnil za dobu životnosti. Jinak mám takové tušení, že dnešní strojky 7 let nevydrží, jako vše ostatní se dělají na spotřebu (beztak tam přidávají nějaké to kurvítko…).