panenka

Fotka na skypu, jak ji vrátit zpět?

Dobrý večer včera jsem své dceři na jejím PC založila Skype pro psaní a volání s kámoškou před chvílí jak si psaly tak omylem té kamarádce klikla na skypu na její fotku prý neví co zmáčkla a fotka té kamarádky tam není má tam jen napsáno Skype.Můžete mi prosím poradit jak to foto té kamarádky dát zpět děkuji.
Doplňuji:
Nic tam Mirku nevidím má tam jen Skype na to když kliknu nezobrazí se nic a u toho skypu nemá žádnou šipku ,plus,minus tam bohužel nevidím.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jen tu fotku a údaje o druhé straně schovala. Mělo by tam být něco jako plus nebo zobrazit. Je to něco podobného jako minimalizovat-maximalizovat. Možná tam je šipka.

Další odpovědi
led

Ona musí kliknuť na tú fotku-nápis
dostane sa do výberu avatarov najde si svoj obrázok a potvrdí.

panenka

Ano kapko je to tak jak mi poradil Mirek a ted jste mi to napsala i vy děkuji.

kapka

Nad tím Skype je jméno té kamarádky, tak na něj klikněte a objeví se to. Teď jsem to zkoušela, tak pokud správně chápu otázku, tak je to ono.

Miroslavst

Led: ona nehĺadá fotku. Ona sa schovala, pretože klikla na svoju fotku a ta zmizla. musí kliknúť na ten zalený znáčik skype a fotka budě zpäť.