TripleDouble

Font v CSS. Legální nebo ne?

Dobrý den. Chci se zeptat, když použiji font Helvetica na mých stránkách (Pouze ho definuji v css, nikde v grafice z photoshopu nebude), je to legální nebo ne, když jsem si font nezakoupil?

Odpovědi
lukas.zmizik

je to legální protože tento font je volný…stejně jakýkoli jiný, který de nadefinovat v css… pokud bys chtěl použít nějaký placený font, musel by si jej koupit a nainstalovat mimojiné i každý návštěvník tvých stránek (pokud by ten font nebyl v grafice)