adefree

film do iphonu

Ahoj jak mám přehrát film v iphonu?Chci si tam stáhnout film(hunger games) ale nejde mi spustit?mám si stáhnout nějakou aplikaci?Předem děkuji za vaše rady! :)

Doplňuji:
zapoměla jsem dodat že nemám v počítačí nainstalovanou knihovnu pro apple…

Odpovědi
Sarrow

Doporučuji AVPlayer, nejlepší multimediální přehrávač na iOS ;)

Razza

Musíš film konvertnout do .mp4 formátu. Klasický .avi v apple přístrojích nepřehraješ. Zagoogli a najdeš hromadu konverzních prográmků zadarmo.