hubickova

Farmerama-on line hra

Jak se můžu nadobro odhlásit z této on line hry?Už to nechci hrát a nechci tam být registrovaná

Odpovědi
suaeda

Jak se konkrétně odhlásit z této hry nevím, ale na internetu používám toto pravidlo. Mám minimálně 3 nicky s vlastní samostatnou mailovou adresou. První nick s adresou používám jen opatrně na bankovnictví a ověřené objednávky na netu. Druhý nick s adresou což je např. tento tak jej používám na pokecy na forech. Třetí typ adres používám jen na blbosti na internetu včetně her. Pokud někde přestanu hrát tak mi můžou posílat maily donekonečna – prostě si jich nevšímám. Jen čas od času vymažu, nebo případně nastavím filtrování pošty. Má to jen malou nevýhodu. Člověk si musí pamatovat své mailové adresy a různé hesla k nim.