Fandíte tady někdo politické straně Jednotné Rusko?

Bo je to styl.

Nejlepší odpověď
anonym

Já rozhodně ne.

Další odpovědi
Vojta24

U tvých otázek by mělo být nějaké varování ministerstva školství, něco jako „POZOR: nebezpečně nízká hladina IQ“

Můžeš mi vysvětlit od kdy a proč je politická strana podle tebe otázkou „stylu“ ? Myslíš stejného stylu kterým se řídíš, když ši vybíráš značku tenisek ?

Hádám že je ti fuk, že tvrdě ovládají a cenzurují všechna ruská média, že zavádí podobný internetový dohled nad vlastními občany jako Čína, že se neustále vměšují do zahraniční politiky a svobodných voleb, že se nezdráhají začít okupovat část ukrajiny a kašlou při tom na stanovisko mezinárodního společenství. Že si z ústavy udělaly trhací kalendář a z Putina zřejmě už nesesaditelného vládce, který tam bude působit až do smrti a pak po něm funkci zdědí jeho pes. Že se vyznávají mimořádně nepřátelskou a útočnou podobu zahraniční politiky prakticky všemi směry. Že političtí oponenti za vlády této strany jaksi záhadně mizí a umírají … s tím jsi asi v pohodě.

paul1

Ani já ne

ElonMusk

Zeptejte se Borise Němcova a tisíců jemu podobných.
Mimochodem, kolik je Vám let?