masenka

Fagor nebo Electrolux?

Ahojda, jaké kuchyňské spotřebiče byste mi doporučili více? Obě značky jsou velmi chválené, ale nemohu se rozhodnout… 🙂 Také jsem se zamyslela nad tím, jestli multifunkční trouby mohou plně nahradit mikrovlnku. Díky za Vaše odpovědi. M.

Nejlepší odpověď
verka

Mám Fagor, líbí se mi jejich desing.

Další odpovědi
martina1

Já mám už osmý rok Fagor pračku a pere stále jako nová a nebyl s ní žádný problém.Jinak kuchyň mám vybavenou spotřebiči Indesit zatím rok a jsem také spokojená.Troubu mám klasickou,protože na,to,že jednou začas upeču buchtu se mi nechtěly dávat větší peníze.Nejsem odborník,ale myslím,že mirkovlnka pracuje rychleji,ale já v ní pouze ohřívám.

ReHu

Pokud si mohla vybrat i jinou značku, tak AEG.

dagry

Aniž bych o tom při koupi přemýšlela jakou značku,tak jsem zjistila, že mám doma 3 výrobky značky Elektrolux a jsou opravdu vynikající.