Heřman

Facebook – smazání účtu

Dobrý den. Chci se zeptat mám účet na facebooku a nevím jesli mám ho smazat nebo někomu ho dát (ze svích přátel). Děkuji za odpověď Heřman.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Myslím, že v licenci je, že dát účet někomu jinému nesmíte (licenci jsem nečetl- je angličtině).

Někde jsem četl že i smazáním účtu si moc nepomůžete, protože akorát se účet zneplatní, že se nepřihlásíte, ale data zůstanou Facebooku.

V některých státech má Facebook kvůli tomu problémy.

Na internet by se mělo vztahovat mezinárodní právo a né právo jednotlivých zemí.

V jedné zemi je něco legální v druhé ne a co má poskytovatel webové služby ze třetího státu dělat ?