pusinka50

Facebook mi stále posílá na meil upozornění, že mám 3 zprávy.

Po otevření fcb zjistím, že žádné zprávy ani upozornění na fcb nemám. Jak se tomu bránit, kde to mám nastavené špatně a co mám konkrétně špatně nastavené?
Doplňuji:
Adresa odesilatele je : Facebook (update+zj4ooz­z0_f_y"zavináč"fa­cebookmail.com).

Je to spam???
Nikde žádné zprávy ani upozornění na fcb nemám, nejsem slepá.

Nejlepší odpověď
Hamon

První odkaz na „facebookmail. com“: " It's a phishing email designed to capture your Facebook login". Jestli jsi klikla na odkaz v mailu a následně zadala své uživatelské jméno a heslo, předala jsi je útočníkovi :)

Další odpovědi
Alesh

A není to spam? Od koho ten mail přišel? Nejsou v něm falešné odkazy?

A nemáte ty zprávy v záložce Ostatní?
http://s21.pos­timg.org/w57had­d7a/asdasas.jpg
Doplňuji:
Oprava: V záložce „Další“ :)

pusinka50

Tak díky Hamone, změnila jsem si fcb heslo a meilovou adresu jsem zakázala, tak snad to bude v pořádku