pasecak

Facebook chat se chová jako kdybych měl anglickou klávesnici, ale nemám

když píšu na FB chatu tak mi to tam hází znaky jako kdbych měl nastavenou anglickou klávesnici, což ale nemám, protože ve wordu a v jiných textových souborech mi to funguje uplně normálně na české klávesnici… nevíte co s tím? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Tři chlápci – mechanik, elektrotechnik a programátor Microsoftu – jedou v autě a to se z ničeho nic zastaví a nechce jet dál. Mechanik říká: „To bude vstřikování paliva, opravím to.“ Elektrotechnik nesouhlasí: „To bude spíš dynamo. Já to opravím.“ Programátor Microsoftu ale povídá: „Chlapi, mám nápad: Pojďme zavřít všechny okna, vylézt z auta, znova do něj nastoupit a musí se to rozjet.“

zkuste to :)