Existují ještě normální holky?

Když pozoruju tu dnešní dobu, tak ta doba je úplně zvrácená. Samý ženský, kterým jde jen o to a nebo jdou po prachách. Neříkám, že chlapi jsou svatý, ale udivuje mě to. Najít normální ženskou je dnes koukám asi umění, aby byla pro vztah a měla to v palici dobře srovnaný. Otázkou je, kde takovou hledat.

Jaký máte názor na to a na tu dnešní dobu?;-)
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi;-)

Nejlepší odpověď
iceT

Samozřejmě že existují,ale záleží na tom jaké další požadavky na takovou normální holku kladeš.Třeba ohledně vzhledu.

Další odpovědi
anonym

Existují…
Nesmíš ovšem dát jen na vnější dojem a ´sebepropagační´ schopnosti těch ´nejviditelněj­ších´…
😉
„Normálních“ holek je většina – a budeš s,možná, divit, ony zase ´horko-těžko´ shání normální chlapy.
___
BTW – snem spousty kluků je holka, „které jde jen o to“…
;-D

Agneta

Spíš je to obráceně…my holky máme problém najít normálního chlapa.Vesměs samí volové bez schopnosti komunikovat s námi – aspon normálně…já nejsem ani na chlapy, ani na prachy – tedy tak jak ty to vidíš, ale ten problém zůstává stejný…A kde hledat? Vyskytujeme se hlavně na kulturních akcích…knihovny, výstavy, galerie a muzea, bot. zahrady…:)

Borůvka81

Ano existují,ale jak je tu psáno již několikrát,spíš my ženy nemůžeme najít normální muže :)

MK44

Normální holky? Záleží na normě. Že je táhnou prachy je normální. Asi jako mužského správné křivky. S tím nic nenaděláte. Příroda si to hlídá. A v hlavě to mají srovnané všechny, pravda – po ženským způsobu. Takže najít ženskou, se kterou se dá vydržet, to je teda umění, máte pravdu.

Příklady táhnou. Pryč jsou ty časy, kdy hrdinky – ani ne tak ve filmu, ty ještě nebyly, spíš v zamilovaných románkách – klopily zraky a rděly se, když jim větřík, ten nezbeda, poodhalil kotníček. Dnešním dcerkám jsou za vzor sexbomby americké filmové provenience, které v přiléhavém kostýmku řídí zástupy bankovních úředníků a mezinárodní trusty, vítězí v soudních přelíčeních a vůbec všemu rozumějí, aniž by pečovaly o rodinu a domácnost. Ta se, celá nablýskaná, objevuje jen jakoby mimochodem. A nějaké ty rychlokvašné úžasné postelové orgie přece nesmí chybět – co by to bylo za film, že? A tak se dcerky tváří jakože ony taky, aby nevypadaly jako husy. Ale abych Vás taky trochu potěšil: Buďte rád, že jste se nenarodil o generaci později. Ve filmech se totiž čím dál tím víc objevují podivné supermanky à la Xena, Thurmanová v Kill Bill nebo Lara Croft. Takže příští generace samečků už bude nejspíš jen bita a kopána perfektně provedenými karatistickými údery … 😉

Zjišťujete-li, že se kolem Vás točí samé ženské, kterým jde jen o to, zřejmě vypadáte jakože máte tolik prachů, že nevíte, co s nimi. Teď jde o to, jestli je to taky pravda. Není-li, bude Vám to vytýkáno … no, ono je to jedno – vytýkáno Vám bude, i kdybyste měl v bance další dvě banky. Vždycky se něco najde … ;-(

marci1

My jsme tady ! A jinde nás je taky dost, hledej v knihovně, na koncertě, v divadle, čajovně apod. 🙂

huxa

Je jich jen velmi, velmi malé setino procenta. Tak, jako všeho normálního, či průměru, medianu, apod.
Je to stejné, jako by ses ptal, jestli existuje normální číslo? Normální nemělo být nějaké extrémní, tudíž vezmu průměr-to budou tedy racionální. Ovšem já mám daleko raději při počítání přirozená čísla. napsané se mi zase více líbí mocniny a π. Ovšem s těmato číslama je nuda, proto miluji hyperkomplexní čísla, s kterými si nerozumím, snažím se je pochopit, už je víceméně chápu a jsem s nimi rád, přestože jsou nejdále od normálních čísel.

led

Podle sebe soudím tebe …
Pokud sedíte Měsíci, jen to, co jiného je, v optice vidíte
Zleťťte z Luny mezi lidi, zblízka se podívejte,
Kdo normální je, v davu snadno zanikne
Kdo však čímsi jiný je, ten hned nenormální pro všechny je, ba vyčnívá jak strom v poušti, křoví kolem však zastíní. Oko upřel jste se na absurdnost a rozhodl, toto je skutečnost!
Přitom jen povrch viděl jste. No, chtějí i jiné, což z dálky nejde vidět. Nejen povrch i vnitřek třeba poznávat. To kouzelné slovo Láska, ještě neznáte?

To, že děvy chtějí to, nebo jdou po prachách, to stejné v obou rodech je. Buďme všichni lidé, jenom normální lidé, bez ohledu, jestli líšíme se navzájem.

petra15

Ale to snad není nic spatného, kdyz jde „zenským jen o to, nebo jdou po prachách“…Vzdyt zena má být hezká a muz bohatý…a tak to je a bylo, co je „svet svetem“…:-):D>>>ö_ö
A co te udivuje? Budes to mít stejné, jako najít opravdového, stoprocentního prítele…snad takového más…pak muzes takovou i najít…:-)

klob1

Také si říkám, že asi neexistují normální protějšky, ale jsou, jenže někde, kde nejsme my. Nebo jsou moc daleko. A nebo nás nechtějí, protože v nás nevidí normální lidi.
Znám to.
S čím se setkávám, že spíš všichni chtějí jen virtuální svět a ne ten skutečný. Nebo jsou jen ze zábavy na netu. Stejně jsou pak právě nenormální také.
tak v hosopdě myslím slušného člověka nepotkáš a na netu asi také ne, myslím na seznamce. jedině, když půjdeš někam mezi lidi tzv. tak jedině tam. Ale tam se člověk většinou setká se zadanými tedy spíš.
Ano, je to složité. také záleží, co je pro koho normální a nenormální? Jaké jsou pro koho hodnoty a představy o protějšku.
Většinou už vymizeli, nebo jsou v situaci, že nemohou, že někoho již mají.
Hrůza, děs a bída. Nechci,ale tvrdit, že všichni lidé jsou stejní, mohou i být velké vyjímky.
Tak jedině prý představa je většiny lidí, protějšek na jednu noc, bez lásky, prý moderní a člověk, který chce lásku a vážný vztah je pro ně blázen a přežitek.
Je to jako s tím, že většina lidí, řekne, že jim na vzhledu enzáleží, ale na tom jaký je člověk. zamiluje se v písmu lichotí a tak. jenže, když dojde na skutečné, tak změní názor a je vše naopak. A hned zapomenou, jakého, že člověka to chtěli? Právě naopak, nežli měli záměr a představu.
A jejich požadavky, ikdyž se splní, tak nechtějí achtějí někoho jiného opačného.. Jako nedávno si někdo stěžoval, že by nechtěl dle požadavku a měl požadavky. pak toho člověka viděli, že přitom to bylo naopak. Toho co ten člověk nechtěl toho si vybral a toho, co chtěl toho nechtěl. Docela zajímavé jednání a myšlení.
Dnes jsou dívky horší nežli kluci a stím nic nikdo neudělá. Je to opravdu dobou.Přece, co by řekla kamarádka na to? Že by měla holka někoho, kdo je i jako ideální pro život? nebo naopak.
Někdy nežli mít někoho mizerného, je lépe být samotným člověkem nežli se trápit kvůli někomu, kdo za to nestojí. Pokud by to za to stálo najít takového člověka, který by byl OK a v pohodě, tak přece by člověk neváhal, si pustit někoho k tělu.
Většina lidí si stěžuje na protějšky, ale pak? Co vlastně chtějí? A kdo to má vědět, když to neví ani samotní..

Mirdas

Od doby Marušky Kudeříkové ne.

Layla

Musíš nejdřív definovat co je podle tebe normální, je to dost individuální…

Spousta žen se dneska zaměřuje na práci a kariéře dává víc než kdysi ale to z nich ještě nedělá nenormální – pokud tedy přímo nezanedbávají děti a rodinu.

Myslím si, že lidí je na světě tolik, že i pro Vás se nějaká ta normální najde :)

briketka10

klob1

tys to napsala na jedničku klobouk dolů !!

anonym

A co si představuješ pod slovem „normální“.

bolak

Agneta: tam ti normální chlap nepáchne :)

Agneta

no tak ten, co čumí na fotbal né…a ty my ani nechceme…já ráda chlapy, co jsou třeba schopný u pěknýho filmu brečet dojetím…

bolak

a smíchem by nestačilo? :)

briketka10

bolaku

smíchem jedině u Jima Carreyho :))

briketka10

Agneto

to já taky, ale i takovýho
co zajde se mnou na pivo
na koncert, ale kde hledat,
když jsou podle mě všichni
zadaný, nebo v hospodě :)

huxa

Já občas brečím, když se musím dívat na nějaký béčkový blivajs, máš mě ráda? 🙂

petra15

no tebe asi musí mít ráda kazdá…jen jestli nebrecís po kopanci do zadku…protoze jsi udelal blívajs po príchodu z hospody…:-)):D