hippeace

Existuje výrobce kabelek z měkké kůže nebo kočárkoviny, který umí šít na míru?

Ať dělám co dělám nemohu dohledat výrobce který šije velké tvárné kabelky, které něco vydrží (proto kočárkovina nebo měkká kůže, případně jiný odolný materiál, nevyznám se v nich) bohužel narážím stále na problém že moje požadavky se tvůrcům nechce vyrobit, nebo si nevěří nebo se pro jistotu vůbec neozvou. Znáte někoho kdo ušije kabelku na míru? Tím nemyslím změnu barvy nebo delší pásek, myslím tím kabelku co nejpodobnější mé původní co mi šila švadlenka která, ale nešije z takových materiálů a navíc už živnost položila na hřebík. Budu ráda za jakýkoli tip!

Konkrétně:
velká kabelka – musí se do ní příležitostně vejít 15" herní notebook (takže minimálně 40×50cm) s výbavou
vně otěruvzdorná, klasická rukojeť + na poštáka, uzavíratelná na zip
uvnitř několik kapes, na zip i bez zipu, tenký kapsy (takový ty na propisky, lůj atd), očko na klíče
kabelka nesmí být tvrdá a držet tvar, spíš by se měla chovat jako měkký pytel

Odpovědi
JK2021

Zkuste to tady https://jk-leather.com/ – v případě zájmu zašlete své požadavky+foto původní kabelky či alespoň nákres e-mailem. Vyrábí i na zakázku z kvalitní kůže a opravdu precizně – výrobce znám osobně.

Drap

Takto se odpovědět nedá, když jsme kabelku neviděli. Jsou jisté technologické podmínky, které třeba zhotovení takové kabelky nedovolí. Je to otázka i materiálu. Někdy je problém vůbec takový sehnat. Většinou vyrobit takto na objednávku chce spoustu přemýšlení, zkoušení a hodně moc času. To je samozřejmě náročné a nikomu se do toho moc nechce, hlavně z důvodů neekonomičnosti takové výrobu. Obecně lze říct, že by to zvládnul každý, trochu zručný, který šije.
Kdyby byl známý tvar a rozměry dalo by se možná odpovědět lépe.
Zkus poslat fotku a rozměry a nebo malůvku.