Illines

Existuje v Cechach ,zapomenuty sport?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne zcela zapomenutý, ale opomíjený, bez zařazení na závody je třeba šplh. A kdysi to bývala olympijská disciplína.

Další odpovědi
bazuka

Vím o zapomenuté hře – jsou to vrchcáby, dnes se ani neví, jaká byla pravidla. Ze sportu to může být kdysi oblíbený skok do dálky z místa, nebo plavecký styl „ouško“ jako olymp. styl, nebo potápění na výdrž.

01Ricco

Možná i Národní házená.