Adelexx

Existuje nějaká stránka kde si mužu vytvořit malou hru ?

Existuje nějaká stránka kde si mužu zdarma a bez stahování vytvořit nějakou malou hru ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Malá hra – no malou hru si můžete třeba vytvořit v programovacím jazyce Pascal nebo pokud chcete grafiku, tak v nástroji Game Maker. Na internetu je dost návodů.
Doplňuji:
Pak jsem našel ještě toto: http://www.zdar­ma.org/5851-scratch-programovaci-jazyk-pro-snadnou-tvorbu-her/

Nebo můžete zkusit ještě program PETR, který by taky neměl být těžký