M-Carrot

Existuje nějaká stránka, kam bych mohl poslat vlastní hru (.exe) aby jí hrálo víc lidí?

Vytvářím hry s příponou exe. ale nejsou moc hrané, neznáte nějakou stránku, kam bych je mohl poslat, nebo je na ni propagovat (pokud možno zdarma a anglicky)?
Doplňuji:
Vlastní stránku jsem si už vytvořil, ale tam už nechodí vůbec nikdo :(

Odpovědi
vivatis

Záleží co myslíš pod slovem poslat já doporučuji vytvořit si vlastní web zdarma a tam to nahrát jako soubor kde si to lidi mohou stáhnout zdarma.Jeden z takovejch hostingů je třeba www.webgarden.cz tedy si tam můžež rovnou vytvořit stránku pro tvojí hru ;)
Doplňuji:
v tom případě zkus reklamu zdarma na websurf.cz