Daniel16

Existuje nějaká počítačová hra, v které se jezdí různými dopravními prostředky a okolí se co nejvíce podobá skutečnosti?

Příkladem je například Euro Truck Simulator. Tam se jezdí pouze kamiony, ale v té hře, kterou hledám by se mohlo jezdit i jinými prostředky. Ta hra může být i specializovaná na jeden určitý dopravní prostředek, ale nemusí. Co bych nechtěl jsou simulátory například popelářů, traktorů, tramvají, vlaků a stavebních strojů. Naopak by mi nevadil simulátor právě tahačů, autobusů a automobilů. Děkuji za tipy.

Odpovědi
badisko

European Bus Simulator 2012 … http://bus-simulator-2012.en.softo­nic.com/ dale zde … https://www.go­ogle.ie/search?q=bus+si­mulator&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&channel=fflb&gws­_rd=cr&ei=C5rFU­o7YLvCM7AbT54GgDw

Rohlik

GTA, otevřený svět, kde se jezdí snad vším.

Ignác

Žádna hra není dokonale přestá ale tyhle se přibližuji realitě v techto konkrétních částech:
Symulator Jazdy 2 – reálná pravidla jízdy
Spintires – realné prostředí a dokonalá simulace povrchu (bahno atd.)
BeamNG – nejdokonalejší model poškození vozidla
ale tyhle simulace vzdy vynikají jen v jednom bohužel