Meggie2

Existuje mobilní aplikace, která vám úkáže nejlevnější produkt napříč všemi obchodními řetezci?

Odpovědi
Viktorie II.

Není to Haureka.cz?

Filip84

Určitě neexistuje.

Na heureka.cz můžeš porovnávat ceny zboží v eshopech, ovšem nejsou tam vždycky všecky, a taky heureka, občas, není s to zachytit momentální akce, výprodeje atp.

Podobně je na tom zbozi.cz, často je to tak, že některé eshopy jsou jenom na heurece, a některé jenom na zbozi, a některé společné. Prostě je toho tolik, že tu manuální práci s vyhledávači za Tebe nikdy nikdo na 100% neodvede (tedy, nějaký web a zadarmo, že).

elkon

Jistě neexistuje, ale kupovat to nejlevnější není žádná výhra. Je to také o kvalitě. Není nad zlatou střední cestu. To jsou léta praxe.

cappuccino

Podivej se na Kupi.cz a zadej vyrobek, co hledas.