kablik

Existuje ještě osobní lodní doprava do zámoří?

Vím že se dá cestovat letecky do všech míst na zeměkouli, jsou však mezi námi jistě romantici co by jeli raději lodí až do Austrálie, taková romantická 14dení plavba by mohla mít něco do sebe.

Nejlepší odpověď
led

Odborník na osobnú lodnú dopravu okolo sveta za 3 mesiace je tu naša -iv-, ktorá dokázala že „osobní lodní doprava do zámoří“ jestvuje a funguje
Minulý rok o tomto čase jej loď pri návrate domov sa plavila v oblasti Perzského zálivu.

anonym

kabliku , 14 dni by vam do Australie nestacilo .. :) zadna lod by neplula " primo " , bez zastavek
moje kamaradka je zrovna ted na lodi … letela na Floridu , tam se nalodila a pluje po Karibiku , pres Panama kanal . Mexiko … a po 3 tydnech leti zpet …
jestli vas lod laka, urcite vyzkousejte .. :)

  • iv-

P.S. nase led me nada, ze jsem v diskuzi, ale ja uz to jinak neumim .. ( a nechci ) :p

led

  • iv- ale umíte

horšie je, že nechcete a to som si myslela že sa nevzdávate! Dokážte, že mám pravdu, prosím, prosím…

anonym

… led, vy to na me jen zkousite, vite, ze na vas trpim .. :) , … vy sama vite, ze jsem si na chamtivou jen hrala a i me to hodne bavilo …, ale dva uzivatele me ty body tou jejich chamtivosti a " falesnym " bodovanim uplne zprotivili..
jsem trochu namyslena a vim, ze kdybych chtela , tak jsem nekde " nahore " … , ale pro me je na prednejsim miste byt nekde : Na hore .. :)
uz by me to nebavilo a takhle me to vazne vyhovuje na maximum .. ale na Silvestra davam otazky , tak nejake bodiky urcite pribudou… :)
ja stejne v pondeli myslim jinak nez v utery .., a nestydim se za to .. naopak : me je spis lito lidi, kteri tvrdi , ze : si stoji za svym … i kdyz tedy cas ukaze, ze to byla uplna blbina, tak oni jako roboti porad pomelou tu svou .., jenom proto, ze uz to jednou rekli ( napsali ) ..
ja nazory menim klidne kazdy den , i ja jsem jina kazdy den .. kazdy den o jeden den starsi .. :)

  • iv-

led

nielen starší, ale aj…
skúsenejší. :)

anonym

:o
led, zmizel kri kri !?
ja si do vcerejska myslela, ze je to slecna .. :) alespon se potvrdilo, ze ja prispevky nectu, boduji jen nicky.. :p)
led, ja jen, jestli jsme nahodou neprosvihla svoji zivotni lasku ! tak jen , kdyby jste mu mohla napsat, at se vrati … vy jste "sousedi " , tak od Vas dostane zpravu driv, nez ode me " ze zapadu " … :) a proc odesel.., nebo byl odejit ?? :(

  • iv-