Marty417

eBay.de Špatně zaškrtnutý způsob platby- jak se vrátit zpět?

Zdravím, stala se mi nemilá věc.. Koupil jsem ne eBay.de předmět, který se dá zaplatit převodem či platbou v hotovosti. Samozřejmě jsem omylem stiskl enter a problém byl na světě. Másto zobrazení platebních údajů se mi na obrazovce objevilo, že děkují ta vyřízení a mám se dohodnout s prodávajícím na termínu předání.
Můžu to nějak ještě vrátit nebo se musí obrátit na prodávajícího?
Děkuji

Odpovědi
quentos

Někdy funguje ještě honem taková ta „šipka doleva“ v horním levém rohu okna prohlížeče. Nejjistější ale bude napsat prodejci stručný mail, kde popíšete, co se stalo, a dohodnete se na způsobu placení.