Avatar uživatele
konnye

důvěřujete aukru?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4783 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Neonka

Na Aukru prodávám i nakupuji už dlouho bez problémů.
Je dobré se při obchodování řídit komentáři, které uživatelé Aukra každému prodávajícímu i kupujícímu udělují.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fablen

a pokud by se případně problém vyskytl, aukro má program ochrany kupujících a díky němu dostanete zpět i peníze z komplikovaného prodejce, který zboží nedodal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Když to vysvětlím hodně laicky tak je to obdoba toho, že něco koupíte na inzerát v novinách. Já osobně bych si nic z druhé ruky nekoupil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
L.Knize

Ano, aukru ano, ale pozor na prodávající a platby předem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
danny_el

Na aukru nikdy nevíte komu můžete a nemůžete věřit, aurko.cz je pouze server, sice s podmínkami, ale prodávající vám může za platbu předem poslat cokoliv.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

všude jsou poctivci a nepoctivci záleží na koho narazíte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Na Aukru prodávám i nakupuji už dlouho a asi jsem měla štěstí.Nikdy nebyl problém.Většinou stačí koukat na komentáře a pokud jsou špatné tak raději neobchodovat.Neměla jsem problém,ani s platbami předem,ani se zbožím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndreiRanger

Dle mého názoru nejbezpečnější obchod svého druhu. Více méně je to jak už bylo psáno, inzerát online, s velikou výhodou – JSOU POJIŠTĚNI PROTI PŘÍPADNÝM PODVODNÍKŮM – takže ani nezdařený obchod neskončí katastrofou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pukula

ano, vždyť máma tam koupila sedačku a byla v pořádku proč by ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování