konnye

důvěřujete aukru?

Nejlepší odpověď
Neonka

Na Aukru prodávám i nakupuji už dlouho bez problémů.
Je dobré se při obchodování řídit komentáři, které uživatelé Aukra každému prodávajícímu i kupujícímu udělují.

Další odpovědi
fablen

a pokud by se případně problém vyskytl, aukro má program ochrany kupujících a díky němu dostanete zpět i peníze z komplikovaného prodejce, který zboží nedodal.

Michal Kole

Když to vysvětlím hodně laicky tak je to obdoba toho, že něco koupíte na inzerát v novinách. Já osobně bych si nic z druhé ruky nekoupil.

L.Knize

Ano, aukru ano, ale pozor na prodávající a platby předem.

danny_el

Na aukru nikdy nevíte komu můžete a nemůžete věřit, aurko.cz je pouze server, sice s podmínkami, ale prodávající vám může za platbu předem poslat cokoliv.

hanulka11

všude jsou poctivci a nepoctivci záleží na koho narazíte

hanjimka

Na Aukru prodávám i nakupuji už dlouho a asi jsem měla štěstí.Nikdy nebyl problém.Většinou stačí koukat na komentáře a pokud jsou špatné tak raději neobchodovat.Neměla jsem problém,ani s platbami předem,ani se zbožím.

AndreiRanger

Dle mého názoru nejbezpečnější obchod svého druhu. Více méně je to jak už bylo psáno, inzerát online, s velikou výhodou – JSOU POJIŠTĚNI PROTI PŘÍPADNÝM PODVODNÍKŮM – takže ani nezdařený obchod neskončí katastrofou.

pukula

ano, vždyť máma tam koupila sedačku a byla v pořádku proč by ne?