Džuls

DRICLOR – skúsenosti (antiperspirant)

Ľudia, aj vy máte tak naskutočne dobré skúsenosti s touto vecičkou? Ja som ho použila prvýkrát a neverila som vlastným očiam… Ani kvapka potu a to som ráno bola behať a normálne sa z toho nemôžem spamätať:-) Síce ma to troška svrbelo, ale za ten výsledok to 100% stojí 🙂
Doplňuji:
Mne len nešlo do hlavy to, že všetky diskusie, ktoré som o ňom čítala boli pozitívne… To je normálne zázrak 🙂

Nejlepší odpověď
Honzucha

Používám ho asi 3 roky a je to skvělá věc. Taky jsem tomu nemohl poprvé uvěřit. Jednu dobu nebyl vůbec k dostání, proto si kupuju raději více kusů.

Další odpovědi
hanulka11

Tak jsem si o něm přečetla a vypadá to víc než zajímavě........

iceT

Mě to před časem poradila kamarádka a jsem spokojená,aby to nesvědilo nesmíte se před aplikací oholit alespon dva dny,to je pak k nevydržení.

fablen

Driclor je u mě také jednička. Jednu dobu nebyl v ČR v lékárnách vůbec. Dal se sehnat na aukru ze zahraničí (většinou bylo větší balení).