Avatar uživatele
anonym

DOTAZ POTREBUJI PORADIT

je jedno jaký koupím do počítače zdroj nebo není je to nejak podle rozmeru a jeste potrebuju poradit jestli když mám výkonou grafickou kartu a slabší /starší/ zvukovou kartu bude to makat

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4304 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

Zdroje PC jsou velikosti normalizované,aby se vešly do druhů kas(bedny počítače),dále bych chtěl podotknout aby jste nepodceňovali hardwerový komponent jako je ZDROJ,to znamená,že vždy kvalitní ZDROJ,výkonná grafická karta a slabší /starší/ zvukovou kartu nebude problém aby to makalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
faktor82

Není to jedno. Musíš vědět, jaký typ zdroje máš teď, jestli ATX, BTX... Většina zdrojů je ATX a rozměrově musí být stejné. Pak jde o to, jakou má wattáž. Je důležité, aby to pokrylo spotřebu všech komponent v počítači, když jedou na maximum, tedy celkově vzato při startu. Pro normální počítač stačí zdroj 350 W. Zkus někde zjistit, kolik mají komponenty v Tvém počítači dohromady spotřebu, takový zdroj pak kup, který ji pokryje. Spotřebu můžeš hodně laicky zjistit třeba měřičem spotřeby po zapnutí počítače nebo při opravdu vyčerpávajícím vytížení :-))

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet