Aknamor

Jak přeformátovat CD (z formátu USB) ?

Vložila jsem CD do počítače a když vyskočila tabulka, dala jsem formátovat jako USB, a né CD (nebo jak to tam bylo) protože jsem nevěděla co to znamená. Až když jsem vložila CD do přehrávače, zjistila jsem, že je to asi špatně, protože nejde přehrát. Jako ho mám teď zpátky naformátovat jako CD?? (Windows 8) Dík

Nejlepší odpověď
Dochy

Je-li to CD-R, pak nijak. Vyhodit. Je-li to CD-RW, pak v tvém vypalovacím SW zvol smazat a vypal jej znovu.