Jan12345

Doporučíte procesor pro herní PC do 5–6 tisíc Kč?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kupoval jsem si nedávno grafickou kartu Asus Strix 960 4GB a mám málo FPS na hrách, protože mám slabý procesor AMD Phenom 2. Poradil byste mi někdo, jaký/který by byl k tomu nejlepší? Nechci žádný drahý nad 8000, chtěl bych do 5–6000. Děkuji.

Odpovědi
Quimby

Tak i5–6500 třeba, tím nic nezkazíš, ale on na hry stačí i starší i5–2500k. Ovšem neuvádíš, což máš teď za processor, tak pokud koupíš jiný s jinou paticí, tak počítej s nákupem základní desky, což je tak 2tisíce.

Rafaelo111

Tak zalezi, jaky je pro tebe slabý procesor. Nenapsal si, co je tvůj „slabý“ procesor zač. Jde o to, abych ti nedoporučil slabší.