horke-kakao

Dotaz na dámy 18+ : Jak máte širokou nohu?

Mám podezření, že mám maxinohu. Postavila jsem se na papír a obkreslila jsem si nožky, změřila jsem to a každá noha má na šířku přesně 10,1 cm. Můžete to schválně zkusit taky, abych viděla, jak moc v normě „jsem“, resp. nejsem? Stačí jenom změřit nejširší místo na tom papíře. Jo a musíte u toho stát. Jenom chci vědět, jestli se zařadit do velikosti noha plus
Doplňuji:
PS: Důvod ankety obecně je to, abych věděla, jakou šířku bot kupovat, existují podle toho i speciální tabulky na šířku, bohužel tam nikdy není uvedena přesná velikost v centimetrech.

Odpovědi
hanny 2

9 až 9,5 cm

Takže žádný velký rozdíl od tebe a myslím si,že mám nohu docela normální.Ale mám už trochu pokleslou klenbu,takže jsem mívala míň.

da ny

8,5 až 9 cm

Kristinka

7,5 až 8 cm

mosoj

10 a více cm

Když je to jenom noha ......

bolak

no fůj, ty hambářko, že se nestydíš!

gagaga

ja mam 15,3 ..tak muzete jit slavit !

  • iv-