ostravak

doporučte Set Top Box

podle osobních zkušeností i pro zapojení videorekorderu

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Doporučovat konkrétní model není jednoduché, záleží na vašich potřebách, je zde ale pár tipů:

Pod 1000 bych rozhodně nešel

Kupovat známou značku (nějakou, o které jste už aspoň slyšeli) – vyvarovat se různým pochybným značkám (jako jsou na Aukru).

Já osobně mám kabelový set top box od UPC, je to nějaká méně známá značka, ale na internetu stojí od 2 tisíc více… Funguje celkem dobře, občas je ale pomalejší při přepínání kanálů, odezva ovládání je ale vždy dobrá.

Další odpovědi
alenka901

my máme doma tento a nemůžeme si stěžovat

Zdroj: http://www.mshop­.cz/koupit/co­magsl45t/digi­talni-televize/comag/co­mag-sl45t-set-top-box-2xscart-thomson-tuner-dalk-ovl-/?refid=31218

Dandi

Doporučuji http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=10514508I­1MU000MBK můžete si do něj zapojit pevný disk a na ten nahrávat.

Attack-design

jedině s pevným diskem

pepee32

septop box nejlépe vybírejte podle signálu z danného místa přijjímání