faso

Doplňky stravy

Potřebovala bych poradit nějaký účinný prostředek na hubnuti.Myslim tím tablety nebo doplněk stravy.

Nejlepší odpověď
mojitek

Na to zapomente.Pohyb ,sport,jedine takhle zhubnete.

Další odpovědi
BEAES

V nejhorším případě pomohou zhubnout jedině lékařem předepsané preparáty, vše co koupíte jen tak volně-NEÚČINKUJE!!! A jsou to vyhozené peníze.

ReHu

CLA. Funguje 100%, ale je to na dlouho a pokud se nedodržují základní stravovací principy, tak nepomůže nic. Pokud se člověk přejídá nebo jí 2*denně velké porce, nepomůže mu ani zázrak.
Po 17.hodině se můžete klidně najíst, ale ne chleby s máslem či knedíky. Pokud chodíte spát později večer, není zdravý ani hlad. Je dobře třeba zeleninu či zelenin.salátek, ovoce raději dopoledne, a dobré je před cca 60 min před spaním porci čistého proteinu. Ne na plný žaludek.

Jituna

Méně jídla, více pohybu. Někomu stačí sklenice vody před jídlem místo udajně zázračných tablet.

jarm

Přiměřený pohyb, nejíst po 17.hodině, na svačinku zeleninu, nedoporučuje se jíst knedlíky a světlý chleba. Hodně pít neperlivé vody. Je to ta nejlacinější dieta a navíc zdravá. Žádné tablety ani doplňky stravy nepomáhají. Je to všechno běh na dlouhou trať, ale vyplatí se to.

fortin

..tablety nebo doplněk stravy?
Kysané zelí.

chucky

Doporučila bych ti thajský dietní čaj Fitné, ale nevím, jestli se nechá už v čechách koupit. Jestli chodíš na ebay, tak tam ho seženeš.
A pít jen 1×denně !

pastel.ka

Milá paní,
jestliže máte trochu nadváhu, zřejmě je to genetické. Vláda nám říká " utáhnout opasky", tak to udělejme a nepřejídejme se…Ale, jako doplněk stravy vám mohu doporučit" koloidní minerály".To,co kupujeme " někde" naše tělo vyloučí z 95 %, ale o těchto minerálech se málo ví a není na to žádná reklama.Vyčetla jsem to na jiných stránkách než je „cz“ a opravdu to funguje.Naše lékárna to vůbec neznala.300 ml stojí kolem 250,– kč, nevím co to je rýma atd…není to propagace, jen dobře míněná rada…ale dělejte jak uznáte za vhodné.
Varujte se: www.DrNatura.eu, proč ? osobní zkušenost, účtují 2×, proto pozor na ně.

Zlatomuska

Jak jsem jiz psala, zdravá zivotospráva, pohyb. Urcité prírodní potravinové doplnky mohou zvýsit fci trávicích enzymů a urychlit spalování tuků, ale hlavně vy pro to musíte něco udělat. JInak prírodní potravinové doplnky, které nezahlcují organismus skodlivými látkami, můzete najít na www.zdraviplus.cz