Pospíšilka

Domácí vinotéka, kterou vybrat?

Dobrý den, potřebuji vybrat pro tchánovce vinotéku, nějakou decentní, stačilo by cca na 20 lahví, pijí pouze červené. Nevím jistě jaké všechny parametry sledovat? Tedy kromě ceny a designu. Zatím se mi líbí tato od Dunavoxu https://www.chlad­nickanavino.cz/Chlad­nicka-na-vino-Dunavox-DX-20-62K-d30.htm . Nemáte někdo doma, je dobrá? Případně doporučíte jinou? Prosím konkrétní typ a proč. Moc děkuji.

Odpovědi
jiri Linhart

Aby se tam veslo co nejvic lahvi a ideal je delena,ze muzete v pripade cerveneho vina je povesit na zed tam,kde jsou urcite teploty vzduchu. U zeme je vzduch chladnejsi a blize ke stropu teplejsi. Otec ma rad cervene a vinoteku ma delenou a muze do ni dat vina,ktera maj mit nizsi i vyssi teplotu pri podavani. Je li k mani sikovnej truhlar,nechal bych ji vyrobit u nej. Jako doplnek k nabytku je to pekna vec. Ale,nesmi byt prazdna !

Sonka Pop

Ahoj, dívej, nejlepší značka je Dunavox. Prodává ji https://www.chlad­nickanavino.cz/. Na webu mají i kontakt zavolej tam a oni ti s výběrem poradí. Já to tak udělala a spokojenost.

Pajka.111

A kde jsi teda vinotéku koupila? Na domacivinoteky.cz? A jakou sis koupila, pochlub se ;)

brownasbeard

Ahoj. Neví někdo o podobné vinotéce https://yeselek­tro.cz/75453-klarstein-bellevin-vinoteka-chladnicka-45-litru-16-lahvi-dvouzonova.html?se­arch_query=vi­noteka&results=36 ale v hnědé barvě? Předem děkuji.

SuzanKa

Ahojky, prosím prosím, je tu někdo, kdo by poradil ohledně domácch vinoték? Zajímá mě zejména zn. Lienherr… Je to spolehlivá značka? Docela nad ní uvažujeme, tak ať víme… Blíží se totiž vánoce a za mě je to senzační nápad na originální dárek. Chci ale věnovat hlavně kvalitu…

XenieRo

Ahojky :) Mrkni na https://www.top­chlazeni.cz, tam si určitě vybereš :) Mají tam super výběr.

Sonka Pop

My máme od této značky lednici a máme i mrazák a je to super kvalita. Myslím, že cokoli koupíš, tak budeš spokojená.

SuzanKa

Jj, nad lednicí taky uvažuju. Ta stará nám odešla a co jsem se tak dívala, tak Liebherr má v nabídce opravdu kvalitu… Koukala jsem i na topchlazeni.cz. Ti mají asi nejlepší nabídku.

Sonka Pop

Dobrý den, já mohu rozhodně doporučit zn. Dunavox. Do jiné bych asi nešla. I podle srovnávačů je tato značka nejlepší. Jinak my jsme si vinotéku koupili na chladnickanavino.cz a spokojenost maximální, čili rozhodně doporučuju.

XenieRo

Milé dámy, doma máme teď poslední dobou docela živou diskuzi. Manžel si přeje domácí vinotéku. Já dělám dusno, ale chci mu ji koupit k vánocům. Podle čeho se mám při výběru orientovat?

Sonka Pop

Ahojky, my jsme se rozhodli pro značku dunavox a jsme spokojeni. Koupili jsme ji na chladnickanavino.cz a s celým procesem nám pomáhal jejich pracovník. Doporučuju spolupráci.

Pajka.111

Ahoj, my jsme sami vinotéku nevybírali, pomohl nám s výběrem jejich pracovník a rozhodně teda doporučuju se na něj obrátit. Nám poradil tuto https://www.chlad­nickanavino.cz/Chlad­nicka-na-vino-Dunavox-DX-16-46K-d29-htma my jsme spokojeni.