zjentek

Dokážete ovládnout svůj hlad?

Žaludek pod pohledem psychiky.

Nejlepší odpověď
quentos

Jak kdy. Když není zbytí, tak jo, v ostatních případech není důvod se k tomu nutit :{)>

Další odpovědi
klumprt

Ne. Vždycky to dopadlo tak, že jsem se dříve nebo později najedl. Ostatně s mým krédem „Dokud nám chutná, tak je to dobrý, až nám chutnat přestane, bude s námi amen“ moc dobře odolávat nejde 🙂

Awe

Dříve ano, teď už s velkým problémem. Holt jídlo je u mě na prvním místě.

Drap

Částečně to zvládám. Ze zdravotních důvodů to nemohu ani zlepšovat

briketka10

Ano.
Pouze jeden den za týden: http://pust.zdra­ve.cz/hladovka/

Agneta

Stoprocentně:D
A je to i zdravé (mít občas hlad).