Rejkjavik

Dobrý večer, myslíte si, že se něco stane počítači, když ho nechám celou noc zapnutý a nechám na něm dělat to, co chci?

Nejlepší odpověď
arygnoc

mám počítače, ktoré bežia už roky – pokiaľ nepočítam reštarty (aktualizácie, reštarty, …).
a fungujú spoľahlivo.

;-Q

resumé:
počítaču sa nestane nič.
záleží iba na programe, ktorý spustíte – v tom sa môžu chyby objaviť (zacyklenie, zahltenie pamätí a pod), najmä ak sa jedná o test vlastného neodladeného software.

Další odpovědi
gecco

Ne, nestane se mu nic.
😉

Shady

nabourá se do Pentagonu 🙂 nestane se nic

Magix.cz

Nic se nestane. Dal bych si vedle větráku hrníček s čajem, pokud ti tam poběží něco náročnějšího, ráno budeš mít ohřáto. Mě se takhle, bohužel, ohřívá víno s colou vedle notebooku :)