Janulka

Dobrý naučný program pro dítě na PC

Dobrý den, moje 4 leté dítě by taktéž rádo „pracovalo“ na pc – evidentně ji to baví mě pozorovat:o) Hry plné nesmyslných bitek mě „netankují“, ale co třeba nějaký dobrý naučný program? Předem díky!

Odpovědi
kazisvět

Tříletá dcera si hraje s oblíkacími hrami na www.oblikacky.cz. Moc naučné to asi není, ale učí se alespoň ovládat myš a je to určitě lepší než střílečky.

Zdroj: www.oblikacky.cz

Krugerka

tady jsou nějaky hry pro ty menší…
http://www.ka­maradske-hry.cz/

-_BublyFuck_-

Program se jmenuje dětská koutek je to normálně cd rom jsou v něm omalovánky pohádky doplnovačky s prostě spoustu her měla jsem dvě cd jako malá mám je dodnes a bavilo mě to tedy moc.

Danka

Velmi dobrý je dětský koutek.

Lencis

Hledejte, určitě najdete. Dnes už je velký výběr i pro ty nejmenší. I mezi levnějšími cd se najdou dobré a kvalitní programy (např. z některých dětsých časopisů), jen doporučuji vždy hru nejdříve sám otestovat 😉