novinář

Dobrý den, za jakých podmínek lze vybrat ze spořícího účtu hotovost na přepážce čsob ?

Doplňuji:
Mám na mysli produkt : ČSOB SPOŘÍCÍ ÚČET S PRÉMIÍ – TO NENÍ BĚŽNÝ ÚČET

Nejlepší odpověď
Zbynas

  1. Musíš tam mít založený spořící účet
  2. Musíš na něm mít hotovost (minimálně 200 Kč) nebo kontokorent, jež nepřesáhl limit – 200 Kč
  3. Občanský průkaz (nebo pas nebo rodný list + ŘP)

Doplňuji:
Běžný účet je totiž zároveň spořící účet. Pokud jsi měl na mysli stavební spoření či jiné, pak podmínek samozřejmě bude víc … tedy ne o moc, většinou jde sice o termínovaný účet, nicméně ho zrušit není žádný problém. Musíš jen počítat s poplatkem za zrušení a případnou ztrátou státní podpory, která se odečítá i zpětně.

Další odpovědi
da ny

Měla jsem Červené konto- spořící účet s prémií (Poštovní spořitelna = ČSOB), finanční prostředky bylo tehdy třeba převést (elektronicky) na běžný účet (kde jsem neměla el. bankovnictví zavedeno), pak se daly peníze vybrat na přepážce či z bankomatu atp.