Dobrý den, vysvětlete mi prosím, co znamená můj výsledek RTG vyšetření:

Zvýšená bederní lordosa. V.s. spondylolysa oblouku L5 vlevo s velmi diskrétní olistesou (do 2mm), je mi 41 let. Děkuji velice za Vaši odpověď.S pozdravem Marie Ebertová

Nejlepší odpověď
Danča84

Větší prohnutí bederní páteře směrem dopředu (zadeček se mírně zvedá nahoru, páteř se více prohýbá). Ztenčení na levé straně oblouku kolem míšního kanálu na 5. bederním obratli, mírné sklouznutí těla obratle do strany. Držím palce k úspěšné léčbě, není to nic na co by se umíralo;-)