Bqra

Nevíte, zda je možné chytit zánět dělohy od svého nemocného psa?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli je možné chytit zánět dělohy od svého nemocného psa? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
ahold

BOŽE, co jsi s ním dělala?!!!

Další odpovědi
Drap

Pes nemá dělohu, tudíž nemůže mít ani zánět.Zánět dělohy je z medicinského hlediska velmi široký pojem. Příčinou zánětu může být hodně, například zánět v jiné části těla, zanedbaná hygiena, infikace téměř čímkoli.

nyjono

Předpokládám správně, že máš psa a ten pes je fena a ta je nemocná a léčí zánět dělohy?
Při běžné a správné péči o psa to možné není.

zjentek

To je přece jasný, že tě může NĚJAK/NĚČÍM infikovat. To platí, i kdyby byl zdravej, takže na ZPŮSOB KONTAKTU dej BACHA tak či onak! Nemusí ti pomoci ani si ho pořádně vymydlit!

Ivzez a zánět dělohy se „chytá“ výhradně od zánětu dělohy?

ivzez

Je to, jak píše Drap → pes nemá dělohu,
nemůže tedy mít ani její zánět.

Mc Merkurion

@Drap a ivzez: … to,že pes nemá dělohu, neznamená, že od něj nemůže chytit zánět … já ji taky nemám, a klidně by ho ode mne (být nemocný) mohla chytnout (jestli teda nejni pod zákonem) …

ivzez

Něco by chytnout mohla, ale zánět dělohy ne.

Mc Merkurion

… tak to budu odporovat, vono totiž záleží, co s ním bude dělat !!!