blondýna112

Dobrý den, prosím poraďte mi, když se oholím, tak mi pokožka zčervená a naskočí pupínky většinou na intimních místech.

prosím poraď te mi co mám dělat ?? existuje na to nějaká věc ??

Nejlepší odpověď
casey

no na intimnich mistech je vice citliva pokozka. Zkuste pouzit nejaky balzam po holeni, jsou bez alkoholu, nebude palit. Dulezita je ostra ziletka.
Ja mam cervenou pokozku az pri pouziti tupe a musim vice tlacit.

Další odpovědi
Ponytail

Mně pomohlo používání depilačních krémů, holení po směru růstu chloupků, po oholení to namažu něčím zklidňujícím (dobrý je panthenol) a hlavně se holím večer před spaním. Přes noc se pokožka zklidní a ráno už je ok.
A ještě jsem si vzpomněla, že přes noc bys neměla mít kalhotky a druhý den si radši vzít nějaké s nohavičkou, aby lem klasických kalhotek nedráždil čerstvě oholenou kůži.

Ella

taky se musíte holit po směru růstu chloupků a NE v protisměru! hlavně v těhle partiích je to důležité

iceT

Existuje-používat kvalitní holicí strojky a holit po směru růstu nebo si pořídit trhací strojek nebo používat depilační krémy.Kamarádka třeba navštěvovala kosmetický salon kvůli těmhle partiím,vadilo jí to dorůstání a po návštěvě měla delší dobu pokoj.Po holení používat k tomu určenou kosmetiku(krém)a taky si potom neoblékat moc těsné prádlo.
Používám trhací strojek,napoprvé to bylo bolestivé,ale dá se to zvládnout a pokožka si potom zvykne a pupínky se pak nedělají.A hlavně-když to dorůstá,tak je to jemnější(tedy ten porost).
Hlavní příčinou pupínků je většinou to,že když pak dorůstají,tak mají tendenci zarůstat.

žolik

Asi bys měla vyskoušet,jeměj­ší,vody po holení,je široký výběr.

Zdroj: žolík

samicek333

občas to bývá častým holením, taky skoro vždycky, když se oholim mi naskáčou pupínky a zčervená to, musíte mít ostrou žiletku a pokožku tak nedřít…