PetraKmotr

Dobry den mam takovy mensi dotaz neustale mi tecou z vaginy kapky nemuze to byt kapavka?dekuji Pe­tra

Vaginalni kapky

Nejlepší odpověď
anonym

Petro, v první řadě se uklidněte a nevyšilujte. Máte výtok a ten může být způsoben tolika různými důvody, že byste se tomu určitě hodně divila. Dokonce nemusí jít ani o jev, který bude muset být nutně léčen.
Může jít jen o zvýšenou funkci Bartholiniho žláz. Také může jít o přemnožení bakterií (kvasinky,plísně), nebo o průvodní jev zánětu močového měchýře, nebo močových cest. Těch příčin je opravdu hodně. Uklidněte se a hned v pondělí upalujte na gynekologii. Dostat kapavku sice při nechráněném styku můžete, ale pravděpodobně by Vás pobolívalo břicho. Nepanikařte a zajděte si za odborníkem. Na 95 procent jsem přesvědčená, že kapavka to nebude.

Další odpovědi
Romann1610

Pokud vaginální výtok doprovází častější močení nebo krvácení mezi jednotlivými menstruacemi nebo po pohlavním styku klidně to kapavka být může.Ale toto vám potvrdí jen testy a lékař.

Zdroj: http://www.pohlavni-choroby.cz/kapavka

iwetax

Není sranda si s vaginálním výtokem zahrávat. Určitě jděte na ginekologii , ať vás vezme jako akutní. Kapavka tak prudké příznaky nemá, jedině, že by jste jí měla už opravdu dlouho.