Dobrý den, mám pronajatou garáž, ale budu se stěhovat, mohu garáž pronajmout třetí osobě?

Ve smlouvě nic co mi to zakazuje není a nehci se pronájmu vzdát, protože bych rád garáž v budoucnu dále využíval. Děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

musíte mít souhlas původního pronajímatele.

Další odpovědi
slevin

pokud budes i nadale platit pronajimateli,tak proc ne.myslim,ze bude jedine rad,ze ma z toho nejake děngi.-)))a je mu jedno od koho.pokud se tam nebude varit perník.-)))))

jmhad

každý máme jiný názor.Záleží na tom,co je psáno ve smlouvě o pronájmu.Pokud je tam taxativně stanoveno,že je tohle bez souhlasu majitele /pronajimatele/ zakázáno,pak je to jasné.Pokud tam takové ustanovení není,je možné takový pronájem uskutečnit bez souhlasu,ale majitel by měl být o tom informován.Už jen v rámci dobrých vztahů.