AJUNKA

Dobrý den , mám nepravidelně menzes. Několikrát se mi stalo, že po větší fyzické námaze jsem začala krvácet.

Nebo taky po styku. Někdy jde krev z konečníku nejdřív. Měla jsem prudkou bolest z břicha a jednorázově i horečku. Mám to tak již delší dobu. Nevím ,jaký je rozdíl mezi menzesem a běžným krvácením. Lékařka s tím nic nedělala a tak již k žádné nechodím. Děkuji.

Nejlepší odpověď
jmhad

Od toho je gynekolog a ne nějaké zde babské rady a dohady tady

Další odpovědi
Johny_r

Pokud krvácíš mimo cyklus, není to v pořádku a co nejdřív vyhledej gynekologa (nejlépe jiného než původně, pokud s tím nic nedělal). Pokud krvácíš z konečníku, vyhledej lékaře (tentokrát nejlépe praktika) ještě rychleji, to nemá s menstruací už vůbec co dělat. Mohou to být „jen“ hemoroidy, ale klidně i něco horšího. Kažodpádně jdi k doktorovi! Včera bylo pozdě.

hanulka11

Najdi si jinou lékařku to není normální co tu píšeš. A nenechávej to.Žádné běžné krvácení kromě menstruace neexistuje .