jancacv

Dobrý den, mám dotaz, jestli má někdo dobrou zkušenost s nebankovním sektorem.

a jakou?a pokud ano na jakou společnost se obrátit díky

Odpovědi
Fidel

Nedoporučuji! Pokud vám nepůjčí ani banka, tak to znamená, že jste finančně v háji. Jinak budete muset zastavit dům a splatíte úvěr 3×! :-//

roxy52

Já pár zkušeností mám.Ale ani jednu dobrou.Proto nebudu dávat žádné doporučení.

Salvaje

Bohužel, s nebankovním sektorem moc dobrých zkušeností nemám… A ty společnosti, co jsou relativně v pohodě, tak už jsou zase skoro tak přísné jako banky, takže si nepomůžete…