llvviicceekk

Půjčil sem 24tis a sepsal dlužní úpis ale je to skoro rok ani korunu sem nevyděl. Jsou sms správy důkazním materiálem?

půjčil sem 24tis a sepsal dlužní úpis na částku 48tisíc po splátkách 2000 ale je to skoro rok ani korunu sem nevyděl jen sliby jsou sms správy důkazním materiálem?

Odpovědi
Banán88

smenka se da uplatnit az ve chvili, kdy ma po datu splatnosti a je radne vyplnena.. navic by mela byt vyplnena pouze na castku jednu, tou je ve vasem pripade kolik? 48? Pomaha svedectvi. ..No a pak uz jen pravnik, smenecny soud, exekuce atp.. mam bohate zkusenosti se smenkami, vice v soukr. konv.