Flercik

V kolika týdnech je dobré kotě odebrat od matky?

Nejlepší odpověď
anonym

Čtyřtýdenní kotě rozhodně musí být u matky – i kdyby se zdálo jakkoli samostatné!!
Nejde jen o schopnost přijímat potravu, kotě od matky získává jednak sociální ´znalosti´, ale (v tomto věku) hlavně imunitní látky.
___
Rozumný věk kotěte pro odebrání od matky je tak 3–4 měsíce!!

Další odpovědi
beer

Ne ne, ještě počkej !!
Zkušenost

Zdroj: http://www.dou­xdorlote.cz/po­vidani-o-kockach/spravny-vek-odberu-kotete/

Nely.P

Určitě ať zůstane ještě u své matky , já si kotě brala v 8 týdnech, což mi přijde ještě brzo…

Počkej si ještě tak 1–2 měsíce :))