Peva

doba trvání u zdravotní pojištovny

Dobrý den.Přešla jsem od VZP k pojištovně Media nejsem však spokojená chci od nich odejít oni mě mě tvrdí,že to nejde musím prý být u nich zaregistrovaná minimálně rok.Tak se chci zeptat jestli je to pravda.Děkuji Petra

Nejlepší odpověď
ELKOS

BOHUŽEL JE TO PRAVDA,JÁ JSEM TAM TAKÉ PŘEŠLA ,ALE NAŠTĚSTÍ TO BYLO JEŠTĚ ODVOLATELNÉ,ZKUS POSLAT ŽÁDOST O ZRUŠENÍ SMLOUVY A DŮVOD,POŠLI TO DOPORUČENĚ NA STRÁNKÁCH-MEDIA JE ADRESA-MYSLÍM,ŽE NA KARLOVĚ NÁMĚSTÍ.
U KAŽDÉ POJIŠTOVNY MUSÍŠ BÝT ALESPON ROK ABY JSI MOHLA PŘEJÍT NA JINOU,ALE POJIŠTOVNA MEDIA MÁ DEEARY,KTEŘÍ LŽOU,ŘEKLY LIDEM NA MĚLNÍKU,ŽE JSOU S DOKTORAMA REGISTROVANÍ ALE NEJSOU VŮBEC,NAKONEC BY SI TO LIDI PLATILI VŠECHNY ZÁKROKY ZE SVÉHO,DOBRÝ KLAMÁNÍ .