SIMCA

DLOUHÉ DVD

MÁM DVD-HUDEBNÍ ALE JE TO ZNAČENÉ JAKO DVD-9 CHTĚLA BYCH SUI TO HODIT NA SVŮJE DVD,ALE NEJDEMI TO NEVÍM JAK MŮŽE MI PRSÍM VÁS NĚKDO PORADIT CO PŘESNĚ UDĚLAT, ABYCH TO MĚLA PŘEPÁLENÉ DĚKUJI SIMČA

Nejlepší odpověď
Tombik

Je dobré si stáhnout nějaký program na vypalování. Já osobně doporučuji tento: http://bit.ly/Ulzco . Pak stačí načíst vaše dvd a zkopírovat obsah do nějaké složky. Otevřete tento program a zvolte vypalovat hudební dvd (nejsem si jist, jak je to tam napsáno, ale menu je velmi přehledné), pak jako obsah tohoto dvd zvolte obsah té složky kam sis uložila ty písničky (z toho originálního) a začni vypalovat :).

Další odpovědi
Miroslavst

Tento dotaz si již pokládala a bylo ti odpovězeno. A taky ti bylo psáno, že nemáš psát caps lockem-tedy jen velými písmeny (je to hrozné a nesluší se to). být to někde jinde, tak tě zablokujou.