Avatar uživatele
Gorouš

Díváte se v supermarketu kolik obsahuje produkt „éček“ a jaké má datum spotřeby, předtím než si ho koupíte?

Na tohle vždy dávám pozor, hlavně když kupuji rychlé, hotové nebo levné produkty. Také dávám pozor na limonády včetně těch nejprodávanějších – Pepsi,…
Doplňuji:
Dodal bych, že zas všechna „éčka“ nejsou nezdravá. Asi 8 „éček“ je prospěšných.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, Haried před 5145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já kontroluji složení i datumy spotřeby, ne všechna éčka jsou nezdravá, ale pokud má výrobek více jak 3, tak ho vracím do regálu. Upředňostňuji výrobky bez konzervantů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
afro.minerva

Na „éčka“ nekoukám, ale vždycky kontroluju datum spotřeby a raději si beru to nejčerstvější. Asi ze mě musejí být prodavačky nadšené, ale jako zákazník v samoobsluze na to mám přece právo.

Jinak hlavně nakupuji v Kauflandu. U nás ve městě je nejnavštěvovanější a je tam takový obrat, že tam stejně bývá všechno opravdu čerstvé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já musím souhlasit s afro.minervou. V obchodě se na „éčka“ nekoukám, ale na datum výroby a spotřeby ano. Koukám se od té doby, co jsem v nejmenovaném hypermarketu koupila asi 5 prošlých jogurtů a jedno plato sýrů… :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já to kontrolovat u všech kupovaných výrobků nestíhám, takže nekontroluju vůbec nic.
Asi ta důvěra není zcela OK, ale zatím se mi nestalo, že bych narazila. až se tak stane, kontrolovat jistě budu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

NA ÉČKA A SLOŽENÍ SE MOC NEKOUKÁM ALE NA DATUM TO ANO.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nedívám se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Nekoukám se na éčka. To bych nenakupovala hodinu, ale půl dne, kdybych to všechno měla zkoumat. Koukám občas na datumy spotřeby, ale jelikož jsem dělala v potravinách, tak znám fígle, kdy normální zákazník nepozná, že se datum přepsalo. Takže je to vlastně jedno. Buď na to mám chuť nebo ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek