Nechápavé

Dietní večeře? co by jste mi doporucili na dnesni veceri?

Doplňuji:
Myslel jsem kdyz clovek hubne..Spatne jsem to napsal..Zadnou nemoc nemam

Odpovědi
gecco

Já si – kupříkladu, dělám smetanovou houbovou omáčku s houskovým knedlíkem – jsem toho názoru, že dieta musí především chutnat…
😉
Pokud chceš vysloveně hubnout, dieta nestačí, musíš se i hejbat.
Ale v takovém případě bych ti navrhnul zeleninový salát s hovězím steakem rare (max. medium rare) a jako zákusek třeba jablko.

da ny

Pokud redukujete hmotnost, není ani tak důležité, co si dáte k večeři,
ale celková strava během celého dne ;).
Jezte pravidelně, každé 3 hodiny, naposledy 2h před spaním.
Strava lehčí, méně kalorická (s ohledem na Vaši fyzickou zátěž).
Svačiny mohou být lehké (zelenina, ovoce, bílý jogurt + ovoce atp.), sýr, vejce, maso, dušená šunka, bez pečiva nebo malé množství.
Sladké (pečivo, kaše) jezte mezi 9 – 11h ZČ (v létě o hodinu posunout). V té době „pracuje“ slinivka břišní a zkonzumované sladkosti nijak neohrozí váhu/neškodí, nepřiberete 🙂.
Důležité je nehladovět! ⇒ Docházelo by k malnutrici a tedy k obezitě z „podvýživy“.

Lamalam

Záleží na tom, jakou máš dietu. Např. při TBC se nasazuje dieta č. 11, najdi si jí a inspiruj se.

Děda Louda

Rozhodně místo debužírování stdium češtiny.

Fitnesska

Já si na večeři dávám většinou zeleninové saláty s kuřecím (nebo rybím masem) nebo třeba těstoviny s kousky kuřecího masa. 🙂

http://www.cvicime-jime.cz