genki

Didaktik gama-nacitani her

Ja nactu hru ve starem pc Didaktik gama(1989)
PC propojim s kazeťákem, v pc napisu load „TAB“ a zapnu kazetu.Nacte se program-(nazev hry) a nic.Poradi mi s timhle nekdo?
Děkuji

Odpovědi
cochee

Napiš pouze load " " (dvoje uvozovky bez mezery mezi nimi). Didaktik ti nahraje první hru či program, na který narazí. Když tam napíšeš TAB, tak on hledá program nazvaný TAB a pokud se to neshoduje, Didaktik čeká, až se páska odtočí na další program a u něj zase zkoumá, jestli sedí název a tak třeba až do konce kazety, pokud na program TAB nenarazí.

anonym

Didaktik???
To jsi opravdový staromilec…
😉
Pokud si dobře vzpomínám, musíš naloadovaný program spustit, např. RUN TAB…