mikik

Diagnostika zdravotního stavu podle zbarvení jazyka?

Dobrý večer.Prosím o radu kdo v Pardubicích diagnistikuje zdravotní stav podle zabarvení jazyka.Má i nějakou prodejnu. Prosím o adresu nebo tel.číslo.Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Janovicak

Takhle, vyšetření podle jazyka dělá hlavně čínská medicína a u nás je na ní kapacita Dr. Hoffman v Českých Budějovicích. Osobně jsem u něj jednou byl, vyfotil si můj jazyk a zeptal se mě na pár dalších věcí ohledně mých zdravotních problémů. Nakonec mi předepsal pár léků z čínské medicíny. Problémy opravdu ustoupily. (Dovolte mi dodat že WHO bude brzy přidávat čínskou medicínu na seznam regulérních léčebných postupů + i sám National Geographic označil čínskou medicínu jako jednu z budoucnosti léčení) Takže bych se určitě podíval kde je v Pardubicích nějaký léčitel nebo Doktor který praktikuje čínskou medicínu (Ale musí míti nějaké dobré recenze, ne každý doktor je dobrý doktor)

Další odpovědi
Kryšpín

Určitě má prodejnu na odlehčení peněženky

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.